Oznakuj swój rower

Oznakuj swój rower

Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! Głównym celem projektu...
Beata Jałocha: niepełnosprawność stała się częścią mnie

Beata Jałocha:...

Niepełnosprawność stała się częścią mnie. I już nie płaczę z tego powodu -...
Konstancinianin wyruszył w niezwykłą podróż

Konstancinianin wyruszył w...

21-letni konstancinianin wyruszył w niezwykłą podróż po Polsce. Rafał...
Śmierć na Kościuszki

Śmierć na Kościuszki

PIASECZNO W piątek, 18 lipca za skrzyżowaniem ulic Tadeusza Kościuszki i...
 Nowe fotomapy gminy Konstancin - Jeziorna

Nowe fotomapy gminy...

Gminny System Informacji Przestrzennej wzbogacony został o nowe fotomapy....
a2d2e073e4e03f57863134ae41258d61.jpg
22
Wtorek
Lipiec 2014
Loading...
Poprzedni Lipiec Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Tuba Puław wystartowała!

2014-02-19 11:27:36

Miło nam poinformować, że 14 lutego na rynku mediów lokalnych pojawiła się kolejna Tuba – Tuba Puław poświęcona miastu Puławy i jego okolicom. Od jesieni 2013 roku marka Tuba zaistniała już w Piasecznie, Wyszkowie, Żyrardowie, Brzegu oraz Puławach.

O nowym projekcie opowiada zespół redakcyjny nowego serwisu, Tuba Puław www.tubapulaw.pl:

"To znajdziecie na "Tubie"!

Będziemy poruszać tematy dotyczące wszystkich dziedzin życia. Pisać o najważniejszych sprawach i problemach mieszkańców naszego powiatu. Jako pierwsi planujemy również organizację internetowych debat z udziałem lokalnych polityków. Mamy potencjał i doświadczenie, a przede wszystkim świeże i oryginalne pomysły, których właśnie – naszym zdaniem - w puławskich mediach brakuje. Jesteśmy przekonani, że „Tuba Puław” będzie nową jakością zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Tworząc serwis wprowadzono w życie wiele innowacyjnych rozwiązań i pomysłów.

 

Tuba Puław, czyli serwis inny niż wszystkie!

 

Przede wszystkim będziemy zajmować się sprawami, które – z różnych przyczyn – inni wolą omijać z daleka. A takich spraw jest w naszym mieście i okolicach naprawdę wiele. U nas o nich przeczytacie. Dodatkowo, oprócz telewizji internetowej, która będzie emitowała m.in. reportaże dotyczące najciekawszych zdarzeń z regionu, portal posiada szereg praktycznych funkcji takich jak np. "niezbędnik", gdzie każdy internauta będzie mógł znaleźć lokalną, sprawdzoną firmę z interesującej go dziedziny np. gastronomicznej czy weselnej. 

 

Pisz, rozmawiaj, komentuj!

 

Tuba Puław posiada również możliwości zakładania blogów, (do czego zachęcamy!) oraz wideo – blogów. Chcemy, aby serwis stał się miejscem, gdzie każdy mieszkaniec naszego miasta i powiatu będzie mógł wyrazić swoją opinię i podyskutować na temat otaczającej go rzeczywistości.

 

Reklamuj się na "Tubie"!

 

Zachęcamy do reklamowania się na Tubie Puław. Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki. Ponadto oferujemy realizację reportaży, klipów oraz filmów promocyjnych i reklamowych. Zainteresowani mogą pisać na: kontakt@tubapulaw w odpowiedzi prześlemy pełną ofertę naszych usług wraz z cennikiem. 

 

– Naszym czytelnikom oferujemy również darmową powierzchnię reklamową. Każdy zarejestrowany użytkownik może ją wykorzystać na zaprezentowanie oferowanych przez swoją firmę usług, wystawienie przedmiotu itd. Samodzielne dodawanie ogłoszeń drobnych jest intuicyjne i zajmuje tylko chwilę – wyjaśnia Krzysztof Kiecana, dziennikarz Tuby Puław.

 

http://www.tubapulaw.pl/ogloszenia/

 

Ostatnie dni i tygodnie były dla nas czasem wytężonej pracy. Widzimy jednak, że ten wysiłek się opłacał - już mamy wielu wiernych czytelników, a codziennie dołączają nowi. Dziękujemy za wszystkie e-maile (odpisujemy na każdą wiadomość!), dobre słowa, konstruktywną krytykę i całą masę pozytywnej energii. Wierzymy, że Tuba Puław stanie się dla Państwa serwisem, od którego będziecie zaczynać każdy dzień.

 

Obiecujemy, że Was nie zawiedziemy.

 

Marcin Mizera i zespół redakcyjny serwisu Tuba Puław

 

 Autor Mag
Komentarze (0)
Loading...
Niepełnosprawność stała się częścią mnie. I już nie płaczę z tego powodu - mówi Beata Jałocha, fizjoterapeutka, na którą w maju ubiegłego roku spadł samobójca. Kobieta przechodzi trudną...

2014-07-22 18:27:15

Ponad 165 mln euro Warszawa i sąsiednie gminy planują wydać na Zintegrowane Inwestycje Terytorialne. Na obszarze metropolitalnym ma powstać m.in. kilkadziesiąt parkingów przesiadkowych "Parkuj...

2014-07-08 13:24:31

Priorytet to 30 parkingów obok stacji PKP w całej aglomeracji. Ostatni duży garaż powstanie w Rembertowie. Chyba że ratusz zdecyduje się na nowy Dworzec Południowy przy Metrze Wilanowska.

2014-07-07 12:22:18

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

oferta ważna

od 28-11-2013

do 31-12-2013

Dołącz do
swoich znajomych!