Nowy skwer Kisiela

Nowy skwer Kisiela

Obecny skwer Kisiela nie nastraja do odpoczynku i spędzania wolnego czasu....
Lodowisko na rynku miejskim

Lodowisko na rynku miejskim

W dniach 27-28 lutego na rynku miejskim w Piasecznie pojawi się prawdziwe...
Głosuj na Perły Mazowsza

Głosuj na Perły Mazowsza

Tylko do 12 lutego można oddawać swój głos w plebiscycie "Perły Mazowsza...
Polub gminę Konstancin-Jeziorna

Polub gminę...

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna dołączył ze swoim oficjalnym...
Disco Ice & Show w Konstancinie!

Disco Ice & Show w...

14 lutego na lodowisku w Parku Zdrojowym w Konstancinie odbędzie się Disco...
28
Środa
Wrzesień 2016
Loading...
Poprzedni Wrzesień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Tuba Puław wystartowała!

2014-02-19 11:27:36

Miło nam poinformować, że 14 lutego na rynku mediów lokalnych pojawiła się kolejna Tuba – Tuba Puław poświęcona miastu Puławy i jego okolicom. Od jesieni 2013 roku marka Tuba zaistniała już w Piasecznie, Wyszkowie, Żyrardowie, Brzegu oraz Puławach.

O nowym projekcie opowiada zespół redakcyjny nowego serwisu, Tuba Puław www.tubapulaw.pl:

"To znajdziecie na "Tubie"!

Będziemy poruszać tematy dotyczące wszystkich dziedzin życia. Pisać o najważniejszych sprawach i problemach mieszkańców naszego powiatu. Jako pierwsi planujemy również organizację internetowych debat z udziałem lokalnych polityków. Mamy potencjał i doświadczenie, a przede wszystkim świeże i oryginalne pomysły, których właśnie – naszym zdaniem - w puławskich mediach brakuje. Jesteśmy przekonani, że „Tuba Puław” będzie nową jakością zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Tworząc serwis wprowadzono w życie wiele innowacyjnych rozwiązań i pomysłów.

 

Tuba Puław, czyli serwis inny niż wszystkie!

 

Przede wszystkim będziemy zajmować się sprawami, które – z różnych przyczyn – inni wolą omijać z daleka. A takich spraw jest w naszym mieście i okolicach naprawdę wiele. U nas o nich przeczytacie. Dodatkowo, oprócz telewizji internetowej, która będzie emitowała m.in. reportaże dotyczące najciekawszych zdarzeń z regionu, portal posiada szereg praktycznych funkcji takich jak np. "niezbędnik", gdzie każdy internauta będzie mógł znaleźć lokalną, sprawdzoną firmę z interesującej go dziedziny np. gastronomicznej czy weselnej. 

 

Pisz, rozmawiaj, komentuj!

 

Tuba Puław posiada również możliwości zakładania blogów, (do czego zachęcamy!) oraz wideo – blogów. Chcemy, aby serwis stał się miejscem, gdzie każdy mieszkaniec naszego miasta i powiatu będzie mógł wyrazić swoją opinię i podyskutować na temat otaczającej go rzeczywistości.

 

Reklamuj się na "Tubie"!

 

Zachęcamy do reklamowania się na Tubie Puław. Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki. Ponadto oferujemy realizację reportaży, klipów oraz filmów promocyjnych i reklamowych. Zainteresowani mogą pisać na: kontakt@tubapulaw w odpowiedzi prześlemy pełną ofertę naszych usług wraz z cennikiem. 

 

– Naszym czytelnikom oferujemy również darmową powierzchnię reklamową. Każdy zarejestrowany użytkownik może ją wykorzystać na zaprezentowanie oferowanych przez swoją firmę usług, wystawienie przedmiotu itd. Samodzielne dodawanie ogłoszeń drobnych jest intuicyjne i zajmuje tylko chwilę – wyjaśnia Krzysztof Kiecana, dziennikarz Tuby Puław.

 

http://www.tubapulaw.pl/ogloszenia/

 

Ostatnie dni i tygodnie były dla nas czasem wytężonej pracy. Widzimy jednak, że ten wysiłek się opłacał - już mamy wielu wiernych czytelników, a codziennie dołączają nowi. Dziękujemy za wszystkie e-maile (odpisujemy na każdą wiadomość!), dobre słowa, konstruktywną krytykę i całą masę pozytywnej energii. Wierzymy, że Tuba Puław stanie się dla Państwa serwisem, od którego będziecie zaczynać każdy dzień.

 

Obiecujemy, że Was nie zawiedziemy.

 

Marcin Mizera i zespół redakcyjny serwisu Tuba Puław

 

 Autor Mag
W najbliższą niedzielę podczas imprezy z cyklu „Grand Prix Warszawy 2014” odbędzie się kolejna akcja charytatywna, tym razem na rzecz trzyletniego Franka. Jeśli dla chłopca pobiegnie co najmniej...

2014-04-24 13:51:06

Otwieramy nowe Forum na Tuba Piaseczna dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Możecie wygadać się na tematy, które podzielone są u nas na kategorie: Forum Ogólne, Forum Kobiet, Forum Rozrywki,...

2014-03-19 10:50:33

Miło nam poinformować, że już jakiś czas temu na rynku mediów lokalnych pojawiła się kolejna Tuba – Tuba Brzegu poświęcona miastu Brzeg w województwie opolskim.

2014-01-14 11:03:09

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!