Natalia Przybysz na zakończenie wakacji Relacja

Natalia Przybysz na...

Zapraszamy do obejrzenia relacji z koncertu Natalii Przybysz na...
Konstancin-Jeziorna zaprasza do ogrodów!

Konstancin-Jeziorna...

W dniach 5-6 września odbędzie się kolejna, ósma edycja Festiwalu Otwarte...
Chcesz się zdołować?

Chcesz się zdołować?

5 września o godz. 16:00 rozpoczyna się Festiwal Piosenki Dołującej na...
Nowy most na Jeziorce

Nowy most na Jeziorce

Zgodnie z umową podpisaną przez Powiat Piaseczyński z firmą Skanska SA...
UWAGA utrudnienia w ruchu!!!

UWAGA utrudnienia w ruchu!!!

Rusza przebudowa drogi powiatowej ul. Raszyńskiej na odcinku od drogi...

Atrakcje turystyczne w powiecie

Która z turystyczno- rekreacyjnych atrakcji w powiecie piaseczyńskim wydaję Ci się najbardziej interesująca?

Historia i wyniki »

4
Piątek
Wrzesień 2015
Loading...
Poprzedni Wrzesień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Dalii, Idy, Rocha
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Tuba Puław wystartowała!

2014-02-19 11:27:36

Miło nam poinformować, że 14 lutego na rynku mediów lokalnych pojawiła się kolejna Tuba – Tuba Puław poświęcona miastu Puławy i jego okolicom. Od jesieni 2013 roku marka Tuba zaistniała już w Piasecznie, Wyszkowie, Żyrardowie, Brzegu oraz Puławach.

O nowym projekcie opowiada zespół redakcyjny nowego serwisu, Tuba Puław www.tubapulaw.pl:

"To znajdziecie na "Tubie"!

Będziemy poruszać tematy dotyczące wszystkich dziedzin życia. Pisać o najważniejszych sprawach i problemach mieszkańców naszego powiatu. Jako pierwsi planujemy również organizację internetowych debat z udziałem lokalnych polityków. Mamy potencjał i doświadczenie, a przede wszystkim świeże i oryginalne pomysły, których właśnie – naszym zdaniem - w puławskich mediach brakuje. Jesteśmy przekonani, że „Tuba Puław” będzie nową jakością zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Tworząc serwis wprowadzono w życie wiele innowacyjnych rozwiązań i pomysłów.

 

Tuba Puław, czyli serwis inny niż wszystkie!

 

Przede wszystkim będziemy zajmować się sprawami, które – z różnych przyczyn – inni wolą omijać z daleka. A takich spraw jest w naszym mieście i okolicach naprawdę wiele. U nas o nich przeczytacie. Dodatkowo, oprócz telewizji internetowej, która będzie emitowała m.in. reportaże dotyczące najciekawszych zdarzeń z regionu, portal posiada szereg praktycznych funkcji takich jak np. "niezbędnik", gdzie każdy internauta będzie mógł znaleźć lokalną, sprawdzoną firmę z interesującej go dziedziny np. gastronomicznej czy weselnej. 

 

Pisz, rozmawiaj, komentuj!

 

Tuba Puław posiada również możliwości zakładania blogów, (do czego zachęcamy!) oraz wideo – blogów. Chcemy, aby serwis stał się miejscem, gdzie każdy mieszkaniec naszego miasta i powiatu będzie mógł wyrazić swoją opinię i podyskutować na temat otaczającej go rzeczywistości.

 

Reklamuj się na "Tubie"!

 

Zachęcamy do reklamowania się na Tubie Puław. Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki. Ponadto oferujemy realizację reportaży, klipów oraz filmów promocyjnych i reklamowych. Zainteresowani mogą pisać na: kontakt@tubapulaw w odpowiedzi prześlemy pełną ofertę naszych usług wraz z cennikiem. 

 

– Naszym czytelnikom oferujemy również darmową powierzchnię reklamową. Każdy zarejestrowany użytkownik może ją wykorzystać na zaprezentowanie oferowanych przez swoją firmę usług, wystawienie przedmiotu itd. Samodzielne dodawanie ogłoszeń drobnych jest intuicyjne i zajmuje tylko chwilę – wyjaśnia Krzysztof Kiecana, dziennikarz Tuby Puław.

 

http://www.tubapulaw.pl/ogloszenia/

 

Ostatnie dni i tygodnie były dla nas czasem wytężonej pracy. Widzimy jednak, że ten wysiłek się opłacał - już mamy wielu wiernych czytelników, a codziennie dołączają nowi. Dziękujemy za wszystkie e-maile (odpisujemy na każdą wiadomość!), dobre słowa, konstruktywną krytykę i całą masę pozytywnej energii. Wierzymy, że Tuba Puław stanie się dla Państwa serwisem, od którego będziecie zaczynać każdy dzień.

 

Obiecujemy, że Was nie zawiedziemy.

 

Marcin Mizera i zespół redakcyjny serwisu Tuba Puław

 

 Autor Mag
Komentarze (0)
Loading...
W piątek Senat przyjął bez poprawek zmiany w prawie, które zainicjowali posłowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a teraz poparł je wiceminister infrastruktury i rozwoju Paweł Olszewski (Platforma...

2015-08-08 17:15:11

Kiedy w 1921 roku odnotowano najwyższe temperatury w historii Polski, my zastanawiamy się czy pogoda pobije w tym roku niedościgniony rekord. Każdy radzi sobie z upałami na swój sposób...

2015-08-05 16:36:30

Zarząd Transportu Miejskiego przygotowuje się do kompleksowej modernizacji pętli przy metrze Wilanowska. Jest to bardzo popularny węzeł, z którego licznie korzystają mieszkańcy stolicy oraz wielu...

2015-08-04 18:40:20

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!