Maraton rowerowy MTB w Piasecznie

Maraton rowerowy MTB w...

Już 3 maja odbędzie się w Piasecznie jeden z największych maratonów...
Konstancin-Jeziorna na targach Turystyki i Wypoczynku

Konstancin-Jeziorna na...

Ponad setka wystawców, kilka tysięcy zwiedzających. W Warszawie już po raz...
Piaseczynianin Wicemistrzem Świata w Biegach na Orientację

Piaseczynianin Wicemistrzem...

Na Szkolnych Mistrzostwach Świata w Biegach na Orientację, rozgrywanych w...
Policjanci z Piaseczna zatrzymani za korupcję

Policjanci z Piaseczna...

Dwóch policjantów z Piaseczna (woj. mazowieckie) zostało zatrzymanych pod...
Jubileusz Krauzówki

Jubileusz Krauzówki

W sobotę 16 maja Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie...
27
Poniedziałek
Kwiecień 2015
Loading...
Poprzedni Kwiecień Następny
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Sergiusza, Teofila, Zyty
Zgłoś wydarzenie Pokaż kalendarz

Tuba Puław wystartowała!

2014-02-19 11:27:36

Miło nam poinformować, że 14 lutego na rynku mediów lokalnych pojawiła się kolejna Tuba – Tuba Puław poświęcona miastu Puławy i jego okolicom. Od jesieni 2013 roku marka Tuba zaistniała już w Piasecznie, Wyszkowie, Żyrardowie, Brzegu oraz Puławach.

O nowym projekcie opowiada zespół redakcyjny nowego serwisu, Tuba Puław www.tubapulaw.pl:

"To znajdziecie na "Tubie"!

Będziemy poruszać tematy dotyczące wszystkich dziedzin życia. Pisać o najważniejszych sprawach i problemach mieszkańców naszego powiatu. Jako pierwsi planujemy również organizację internetowych debat z udziałem lokalnych polityków. Mamy potencjał i doświadczenie, a przede wszystkim świeże i oryginalne pomysły, których właśnie – naszym zdaniem - w puławskich mediach brakuje. Jesteśmy przekonani, że „Tuba Puław” będzie nową jakością zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Tworząc serwis wprowadzono w życie wiele innowacyjnych rozwiązań i pomysłów.

 

Tuba Puław, czyli serwis inny niż wszystkie!

 

Przede wszystkim będziemy zajmować się sprawami, które – z różnych przyczyn – inni wolą omijać z daleka. A takich spraw jest w naszym mieście i okolicach naprawdę wiele. U nas o nich przeczytacie. Dodatkowo, oprócz telewizji internetowej, która będzie emitowała m.in. reportaże dotyczące najciekawszych zdarzeń z regionu, portal posiada szereg praktycznych funkcji takich jak np. "niezbędnik", gdzie każdy internauta będzie mógł znaleźć lokalną, sprawdzoną firmę z interesującej go dziedziny np. gastronomicznej czy weselnej. 

 

Pisz, rozmawiaj, komentuj!

 

Tuba Puław posiada również możliwości zakładania blogów, (do czego zachęcamy!) oraz wideo – blogów. Chcemy, aby serwis stał się miejscem, gdzie każdy mieszkaniec naszego miasta i powiatu będzie mógł wyrazić swoją opinię i podyskutować na temat otaczającej go rzeczywistości.

 

Reklamuj się na "Tubie"!

 

Zachęcamy do reklamowania się na Tubie Puław. Zapewniamy atrakcyjne ceny i warunki. Ponadto oferujemy realizację reportaży, klipów oraz filmów promocyjnych i reklamowych. Zainteresowani mogą pisać na: kontakt@tubapulaw w odpowiedzi prześlemy pełną ofertę naszych usług wraz z cennikiem. 

 

– Naszym czytelnikom oferujemy również darmową powierzchnię reklamową. Każdy zarejestrowany użytkownik może ją wykorzystać na zaprezentowanie oferowanych przez swoją firmę usług, wystawienie przedmiotu itd. Samodzielne dodawanie ogłoszeń drobnych jest intuicyjne i zajmuje tylko chwilę – wyjaśnia Krzysztof Kiecana, dziennikarz Tuby Puław.

 

http://www.tubapulaw.pl/ogloszenia/

 

Ostatnie dni i tygodnie były dla nas czasem wytężonej pracy. Widzimy jednak, że ten wysiłek się opłacał - już mamy wielu wiernych czytelników, a codziennie dołączają nowi. Dziękujemy za wszystkie e-maile (odpisujemy na każdą wiadomość!), dobre słowa, konstruktywną krytykę i całą masę pozytywnej energii. Wierzymy, że Tuba Puław stanie się dla Państwa serwisem, od którego będziecie zaczynać każdy dzień.

 

Obiecujemy, że Was nie zawiedziemy.

 

Marcin Mizera i zespół redakcyjny serwisu Tuba Puław

 

 Autor Mag
Komentarze (0)
Loading...
Dwóch policjantów z Piaseczna (woj. mazowieckie) zostało zatrzymanych pod zarzutem żądania korzyści majątkowej. Sprawą zajmuje się prokuratura.

2015-04-24 10:40:06

Gdy rodzice jesienią zechcą posłać swojego czterolatka do przedszkola, samorządy muszą znaleźć dla niego miejsce. W gorszej sytuacji znajdą się rodzice dzieci młodszych.  

2015-03-16 09:47:57

Izraelski biznesmen, który został przyłapany na gorącym uczynku na wręczaniu łapówki byłemu wiceszefowi PO w Piasecznie w jednym z warszawskich hoteli, przed sądem przyznał się do winy – podaje...

2015-03-13 15:43:15

NAJNOWSZE OKAZJE

NAJNOWSZE TUBONY

NAJNOWSZE GAZETKI

Dołącz do
swoich znajomych!